Valentino dienos siurprizai

Šiandien visas pasaulis švenčia meilės dieną – šv.Valentiną. Kiekvienas šią dieną mini savaip: kažkas šią dieną neriasi iš kailio galvodamas/a kaip pradžiuginti savo mylimąjį, kažkam tai tik komercinė šventė, juk savo meilę reikia rodyti kiekvieną dieną, kažkam, galbūt, ši diena yra ypatinga todėl, jog švenčia savo gimtadienį, draugystės metines, vestuvių metines ar kitą progą. Bet kokiu atveju norisi šią dieną kažkaip paminėti su savo mylimiausiais, ar ne?

Tačiau tai nereiškia, jog reikia pirkti gėles, brangiausias dovanas savo antrajai pusei, kad parodyti savo meilę. Juk svarbiausia tiesiog būti kartu ir jaustis mylimi bei laimingi! Tad jeigu norite pradžiuginti savo mylimuosius galite padaryti mažus siurprizus ir patys. Kaip? Mes rekomeduojame nudžiuginti savo antrąją pusę Valentino dienos pusryčiais, kuriais kartu besimėgaudami galėsite pasakyti pačius gražiausius žodžius savo mylimiesiems.

Pusryčių širdelės
Paruošimo laikas
5 mins
Gaminimo laikas
10 mins
Iš viso laiko
15 mins
 
Porcijos: 2 žmonėms
Sudėtis:
  • 4 riekelės duonos skrudinimui
  • 1 pakuotė tepamo sūrelio, pvz Philadelphia
  • 1 indelis aukščiausios rūšies džemo
  • 1 sausainių formelė širdelė
Kaip gaminti:
  1. Visų pirma paskrudinkite duoną

  2. Naudojant sausainių formelę išpjaukite širdeles (jeigu neturite sausainių formelės, galite tiesiog išpjauti peiliu)

  3. Tada ant širdelių tepkite sūrelį

  4. Ant viršaus dėkite mėgstamiausią džemą. Stenkitės taip pat formuoti širdelę. Rekomenduojame išbandyti su mūsų aukščiausios kokybės aviečių bei vyšnių džemais bei pikantiška šilauogių uogiene

Sveikiname visus su šv. Valentino diena! Mylėkite ir būkite mylimi!

Su meile,

Sodo Turtai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Recepto įvertinimas