Mūsų naujas logo

Vieną gražią dieną nusprendėme, jog jau tikriausiai atėjo laikas sukurti mūsų prekinį ženklą. Norėjome, jog jis atspindėtų mūsų produkciją, vertybes bei tikslus. Prisipažinsime, kūrybos kelias nebuvo vienas iš lengviausių – tai daug sudėtingiau nei sukurti naują uogienės receptą.

Ilgai galvojom, išklausėme daug nuomonių – ir pagyrų, ir kritikos – kol galiausiai išsirinkome mums labiausiai patikusį variantą. Juo dalinamės Jūsų įvertinimui:

Ką jis reiškia? Kaip žinote, avietė karaliauja mūsų sode: jų auginame gausiausiai, iš jų gaminame dažniausiai, mes labai mėgstame avietes ir mūsų verslo pradžia prasidėjo nuo aviečių. Tikriausiai nenuostabu, jog pasirinkome avietę kaip pagrindinį mūsų prekinio ženklo akcentą.

Savo prekinį ženklą norėjome susieti su mūsų įmonės pavadinimu “Sodo Turtai”. Žodis “turtai” mums labai asocijavosi su karaliais, mat jie visada buvo labai turtingi, dėl to ir papuošėme savo avietę dailia karūna.

Galiausiai mūsų pasirinktos spalvos ir formos turėjo atspindėti mūsų vertybes – mes esame draugiški, linksmi bei modernūs smaližiai. Tikimės, jog pamilsite mūsų naują logotipą taip kaip ir mes!

Su meile,

Sodo Turtai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *